Prezent dla siostry

Zawsze z siostrą byłyśmy blisko, lecz wyjechałam na studia za granicę, a jej urodziny się zbliżały coraz szybciej… zamówiłam jej świetny prezent, ale chciałam również dosłać jej jak to mówią “coś zamiast kwiatów’. Kompletnie nie miałam pomysłu na to co mogę jej podarować… Oczywiście jak zawsze z pomocą przybiegła niezastąpiona mama. Opowiedziała mi, że ostatnio zamawiali kosz upominkowy dla szefa. Pomyślałam – świetnie, ale moja siostra kończy 14 lat, a nie 50… Bo w końcu zawsze tak wyobrażałam sobie te kosze – ekskluzywna kawa i drogi alkohol. Jednak zmuszona sytuacją z ostatnią nadzieją wyruszyłam na poszukiwania w głąb internetu w poszukiwaniu: kosz ze słodyczmi dla siostry.

W końcu wpadłam na stronę Tokante ku mojemu zaskoczeniu znalazłam wiele idealnie pasujących do mojej siostry zestawów prezentowych! W końcu zdecydowałam się na wybranie kosza ze słodyczami milka! Super opcja jak dla dziecka, prawda? Co więcej można było domówić jeszcze pluszowego misia, co w ogóle okazało się trafem w dziesiątkę! Więc udało mi się wybrać idealnie personalizowany prezent.

Siostra wszystko dostała idealnie zapakowane w dniu urodzin i była bardzo zadowolona! Po raz pierwszy korzystałam z takich usług i na pewno jeszcze nie raz zamówię taki kosz okolicznościowy! Tak się składa, że moja mama ma niebawem urodziny i myślę, że będzie to idealny prezent na urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *