Category Archives: Storczyki

Kwiaty w biurze.

d36354ec2c9106e996ef5fa8df19cd54Uwielbiam mieć w biurze kwiaty czy to cięte czy to doniczkowe. Stwarzają one miłą atmosferę i przypominają nam o wiośnie. Udowodniono również, że ich obecność może poprawić wydajność pracowników. Także nie zapomnijcie jutro odwiedzić naszej koszalińskiej kwiaciarni i zakupić bukietu, który będzie Wam umilał  czas w pracy.

 

P.W.

Kwiaty na koniec tygodnia

Piątek to dzień tygodazalea-791912_1280nia który każdy z nas lubi najbardziej. Na zakończenie tygodnia idealnym uzupełnieniem mogą być kwiaty które przez cały weekend będą cieszyć nasze oczy. Kwiaty idealnie uzupełnią każde wnętrze a do tego w takie ponure dni jak dzisiaj ubarwią naszą atmosferę. W naszej koszalińskiej kwiaciarni znajdziesz każdą kwiatą kompozycje lub skomponujesz ją sam.

KF

 

Jesienią zawsze pojawiają się tulipany

Dzisiaj chyba najlefall-970336_640pszy dzień tygodnia czyli piątek 🙂 aż buzia sama się uśmiecha widząc perspektywę dwóch dni wolnego które są przed nami. Zaraz po pracy wybiorę się z córką na jesienny spacer, póki jeszcze słoneczko świeci trzeba to wykorzystać. A w weekend pewnie nie odmówię sobie przyjemności odwiedzenia pobliskiej kwiaciarni w której ostatnio widziałam moje ulubione żółte tulipany 😉

KF

Tort dla dziecka z imieniem

tort-z-ubranek-i-pieluszek- (1)

Jeżeli w Twojej rodzinie urodziło się dziecko, a Ty zastanawiasz się jaki prezent będzie odpowiedni, aby powitać maleństwo jeszcze w szpitalu, podaruj „Tort z imieniem” dostępny w naszej koszalińskiej kwiaciarni internetowej. Mogą Państwo wybrać jeden z czterech kolorów: niebieski, różowy, różowo-biały, niebiesko-biały.

E.T.

Bukiet w kolorach wiosennych

radosny-usmiech (1)

W dniu dzisiejszym prezentuję Państwu „Bukiet kolorowy poranek”. Bukiet niezwykle wesoły i kolorowy. Kompozycja składa się z wielu kwiatów tj: gipsówki, chryznatemy, goździków, zieleni dekoracyjnej i wielu innych. Nie ma spójnej kolorystyki, jest to przepiękny wielokolorowy bukiet! Zapytaj o ten przepiękny prezent będąc w naszej koszalińskiej kwiaciarni. 

E.T.

Nowość w naszej ofercie!

bukiet-imieninowy

W dniu dzisiejszym przedstawiam Państwu „Bukiet imieninowy” dostępny w naszej kwiaciarni w Koszalinie.Jest to zupełna nowość w naszej ofercie. Kompozycja składa się z prześlicznych czerwonych gerber w towarzystwie róż oraz frezji. Całość przystrojona zielenią dekoracyjną. Bukiet wygląda niezwykle efektownie. Zapytaj o tę kompozycję naszą koszalińską kwiaciarkę!

E.T.

Kwiatowe imieniny

Dziś imieniny obchodzą Ambroży, bouquet-818686_640Florentyna i Gaweł. Dzięki naszej koszalińskiej kwiaciarni możesz wysłać kwiaty solenizantom a my dostarczymy je do domu, do miejsca pracy albo gdziekolwiek będziesz chciał. Kwiatowi kurierzy dostarczą bukiety na terenie całego Koszalina. A Ty zrób przyjemność solenizantom.

KF

Kosz z akcesoriami do kąpieli.

tort-new-baby-girl-

Dzisiaj przedstawię Państwu „Kosz z kosmetykami Nivea”, o który możesz zapytać pracownika naszej koszalińskiej kwiaciarni. Jest to efektowny prezent dla nowego członka Twojej rodziny, jak również dla matki. Kosz wiklinowy, w którym w efektowny sposób zostały wkomponowane markowe produkty NIVEA, między innymi: zasypka, chusteczki nawilżone, krem. Do kosza dołączona została również gumowa kaczuszka kąpielowa.

E.T.